Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 12 2518066  

(pn-pt 8:00 - 16:00, sob: 8:00 - 16:00, nd: 8:00-16:00)  


Uprzejmie informujemy, że produkty dostarczane są bez żadnych opóźnień. Zapraszamy do zakupów.

Vasco Translator M3

NAJNOWSZY TŁUMACZ MOWY Z NIEOGRANICZONYM INTERNETEM
 • 20 %
1686 zł
337 zł
1349 zł
Wybierz Kolor

 • Bezpłatny i nieograniczony dostęp do internetu
 • Rozpoznawanie mowy
 • Wymowa Native Speakera
 • Dodatkowe funkcje: tłumacz foto, tłumacz telefoniczny

Porozmawiajmy!

Bądź zawsze w centrum wydarzeń, bez względu na to, gdzie się znajdziesz! Z Vasco Translatorem M3, najnowszym i awangardowym tłumaczem mowy, weźmiesz udział w każdej rozmowie, w jakiej zapragniesz. Nawet jeśli nie władasz językiem jej uczestników. Dzięki Vasco Translatorowi M3 porozmawiasz w ponad 70 językach, bez jakichkolwiek ograniczeń. Przetłumaczysz również drukowany tekst, jak menu w restauracji czy lokalne gazety.

Dodatkowo, poprowadzisz wielojęzyczne spotkania biznesowe. Zobacz, co jeszcze potrafi Vasco Translator M3.

M3

Twoje okno na świat

Chcesz kupić bilet na pociąg w Niemczech? Nic prostszego. Przetłumaczyć menu w restauracji w Grecji? Pewnie. Wziąć udział w konferencji z setką uczestników, z których prawie każdy mówi w innym języku? Jasne. Porozmawiać przez telefon po polsku z szefem mówiącym po szwedzku? Bez dwóch zdań. Moglibyśmy tak długo wymieniać, ale z pewnością rozumiesz już, o co chodzi… Vasco Translator M3 to unikalna oferta na rynku. 70 języków, nieograniczony internet do tłumaczeń dostępny w 200 krajach, błyskawiczne tłumaczenia w zaledwie 0,5 sekundy to dopiero początek. Dodatkowe funkcje takie jak tłumacz zdjęć, tłumacz rozmów telefonicznych oraz tłumacz konferencji i spotkań czynią z tego niewielkiego urządzenia prawdziwą gratkę dla osób poszukujących wsparcia przy prowadzeniu rozmów w obcych językach.

Porozmawiajmy przez telefon!

Dzięki stworzonej przez Vasco Electronics aplikacji TranslaCall, poprowadzisz rozmowy telefoniczne ze znajomymi lub partnerami biznesowymi z drugiego końca świata. Ty mówisz po polsku, Twój rozmówca w swoim języku. To absolutnie unikatowa funkcja, niedostępna w żadnym innym tłumaczu mowy.

translacall

Zagubiony za granicą? Nigdy więcej.

Zdezorientowanie, kiedy kelner podał Ci menu, a Ty nie rozumiesz ani jednego słowa, to już przeszłość. Podobnie jak nerwy, gdy spieszysz się na pociąg, a dworzec oznaczony jest tablicami informacyjnymi napisanymi w języku - lub nawet w alfabecie - którego nie znasz. Dzięki Tłumaczowi foto odnajdziesz się w każdej sytuacji. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie, a Vasco Translator M3 przetłumaczy wszystkie napisy na wybrany przez Ciebie język.

phototranslator

Pomoc w interesach

Ile razy byłeś świadkiem, gdy transakcja nie doszła do skutku tylko dlatego, że strony nie potrafiły znaleźć wspólnego języka? Lub brałeś udział w spotkaniu służbowym, którego cel nie został osiągnięty, bo uczestnicy nie potrafili wyrazić swoich myśli po angielsku? To wszystko jest już przeszłością. Stworzona przez Vasco Electronics aplikacja MultiTalk łączy nawet 100 osób mówiących różnymi językami i sprawia, że wszyscy wyrażają dokładnie to, co chcą!

multitalk

Porozmawiajmy gdziekolwiek z Vasco Translatorem M3

Weź swój Vasco Translator M3 dokądkolwiek chcesz i nie martw się hałasem czy szumami - dzięki dwóm mikrofonom z redukcją zakłóceń, urządzenie zawsze rozpozna co mówisz. Tłumacz elektroniczny Vasco Translator M3 działa optymalnie zarówno w gwarnym biurze, jak i na ruchliwej ulicy. Z tym tłumaczem mowy w ręce targowanie się na bazarze w Tunezji czy pytanie o drogę w Londynie nie będzie żadnym problemem!

[map_aeris]

Porozmawiajmy w jednym z ponad 70 języków w 200 krajach bez żadnych opłat

Koniec z ograniczeniami. Używaj swojego Vasco Translatora M3 gdzie chcesz i kiedy chcesz. Dożywotnio darmowy internet do tłumaczeń w niemalże 200 krajach pozwala Ci na pełną swobodę. Twoje tłumaczenia będą błyskawiczne, dokładne i zabezpieczone. Vasco Electronics korzysta z własnego serwera zlokalizowanego w Niemczech dla zagwarantowania bezpieczeństwa danych, a sześć różnych silników tłumaczeniowych zapewnia tłumaczenia dokładne aż w 96%.

Natychmiastowy tłumacz Vasco Translator M3 poradzi sobie z każdym tłumaczeniem. Słownictwo biznesowe, terminologia techniczna, zwroty medyczne czy mowa potoczna - nic nie stanowi przeszkody dla tego inteligentnego urządzenia. A przy tym jest niezwykle łatwe w obsłudze!

[langs_list]

Darmowe aktualizacje na zawsze

Polska marka Vasco Electronics jest jedynym producentem tłumaczy elektronicznych na świecie, który regularnie aktualizuje swoje urządzenia. Jako Klient, otrzymujesz DARMOWE aktualizacje systemu oraz nowe języki prosto od producenta - na stałe.

Mocne strony Vasco Translatora M3:

 • Mały, lekki (88 g), mieści się w kieszeni
 • Darmowy, nielimitowany internet do tłumaczeń w 200 krajach, na zawsze
 • Szybkie tłumaczenia z dokładnością 96% w 70 językach
 • Perfekcyjna i naturalna wymowa
 • Tłumaczenie dwukierunkowe
 • Tłumacz foto - przetłumaczy drukowany tekst ze zdjęcia
 • Tłumacz rozmów telefonicznych
 • Tłumacz konferencji - bierz udział w wielojęzycznych spotkaniach aż do 100 uczestników
 • Dwa dokładne mikrofony z redukcją zakłóceń
 • Profesjonalne wsparcie techniczne po polsku
 • 24-miesięczna gwarancja
 • Szybka dostawa z magazynu w Polsce
 • Dodatkowa funkcja - latarka

Specyfikacja

M3 Wymiary
Ekran 240*320 QVGA 2.0” IPS
Procesor MT6737V/WM Quad-core CA53 1.1GHz
RAM 1 GB
ROM 16 GB
Modem 4G
WiFi 2.4 GHz
Bateria 1700 mAh
Wymiary 49 x 125 x 13 mm
Waga 88 g
Wejście słuchawkowe mini jack (3.5 mm)
Wejście USB USB Type-C

Zestaw zawiera

 • Vasco Translator M3
 • Wbudowaną międzynarodową kartę SIM z darmowym internetem do tłumaczeń, na zawsze
 • Ładowarkę
 • Kabel USB typu C
 • Etui ochronne
 • Skrócona instrukcję obsługi, wraz z przekierowaniem do pełnej instrukcji po polsku (dostępnej online)

Wybierz swój styl

Arctic White

Mint Leaf

Desert Rose

Black Pearl

Blue Ocean

Green Forest

1686 zł
337 zł
1349 zł
Vasco
5903111339777
9991 Przedmioty

Specyficzne kody

Wybierz Kolor

 

Powiedz innym, co myślisz o tym produkcie:

star_border star_border star_border star_border star_border