Kontakt

Sprzedaż:

519 030 919  

(Pon-Pt 8:00-20:00)  

Pomoc techniczna:

570 116 486

(Pon-Pt 8:00-16:00)

Vasco Mini Używany

Rozmawiaj w ponad 40 językach bez ograniczeń
789 zł

Vasco Mini to poręczny tłumacz elektroniczny posiadający funkcję rozpoznawania mowy i tłumaczenia zarówno pełnych zdań, jak i prostych zwrotów. Spośród innych tłumaczy elektronicznych wyróżnia się wyjątkowo małym rozmiarem, co ułatwia posługiwanie się nim w każdych okolicznościach. Niewielkie wymiary i mała waga w połączeniu z niezawodnym silnikiem tłumaczeniowym, który charakteryzuje szybkość oraz wysoka skuteczność, czynią Vasco Mini niezastąpionym narzędziem w każdej podróży.

Zwycięzca Rankingu Tłumaczy 2018

Wysokie możliwości oferowane przez Vasco Mini docenione zostały w Rankingu Tłumaczy 2018, w którym to urządzenie tłumaczące zajęło 1. miejsce ze średnią oceną 9,8 (na 10). Vasco Mini pokonał w nim inne tłumacze elektroniczne dzięki połączeniu niespotykanej jakości oferowanych tłumaczeń i wysokiej funkcjonalności uzyskanej przez minimalizację rozmiarów urządzenia. Jednocześnie Vasco Mini zachował, charakterystyczną również dla innych tłumaczy marki Vasco, łatwość obsługi oraz wysoką niezawodność.

Zobacz Ranking Tłumaczy 2018 >

Języki

[langs]

Jak działa?

Tłumacz elektroniczny radzi sobie doskonale nawet z bardzo skomplikowanymi frazami oraz specjalistyczną zwrotami, typowymi dla języka technicznego, naukowego lub biznesowego.

Obsługa Vasco Mini została opracowana z myślą o maksymalnej wygodzie użytkownika. Intuicyjna nawigacja w połączeniu z wygodnymi przyciskami oraz dotykowym ekranem zapewniają najwyższy komfort i szybkość obsługi. Tłumacz elektroniczny Vasco Mini dzięki wysokiej klasy mikrofonowi radzi sobie doskonale z rozpoznawaniem mowy również w trudnych warunkach (np. w ruchu ulicznym).

Rozpoznawanie mowy

W tabeli poniżej przedstawiono dostępność funkcji dla wszystkich obsługiwanych języków.

[langs_list]

Zobacz czym się różni Vasco Mini od innych tłumaczy

Vasco MiniKonkurencja
międzynarodowa, bezabonamentowa karta SIM w zestawie brak karty SIM w zestawie, urządzenie działa tylko na WiFi lub musisz kupić kartę SIM i pamiętać o opłatach roamingowych i abonamencie.
serwery zlokalizowane na wszystkich kontynentach, co przyśpiesza działanie tłumacza urządzenia zwykle łączą się jedynie z chińskim serwerem, przez co tłumaczenie trwa dłużej
pomoc techniczna dostępna w języku polskim przez e-mail lub telefon zwykle brak pomocy technicznej, jeżeli dostępna to poprzez e-mail
24 miesiące gwarancji brak gwarancji
jakość wymowy na poziomie native speakera syntezator mowy
silnik tłumaczeniowy dobierany spośród 5 dostępnych dla konkretnej pary językowej, tłumaczenie na poziomie 96% jeden silnik tłumaczeniowy - zwykle chiński
software wciąż rozwijany i ulepszany, aktualizacja jednym kliknięciem brak aktualizacji
w pełni przetłumaczone menu na język polski menu w j. angielskim, zwykle w wersji skróconej
wysyłka z Polski, dostawa w 24 godziny, paczka ubezpieczona wysyłka najczęściej z Chin lub USA, dostawa do miesiąca, brak ubezpieczenia, może wystapić konieczność opłacenia cła i VAT

Konwersacja

Vasco Mini umożliwia swobodną rozmowę dwóch osób, które posługują się różnymi językami. Urządzenie rozpoznaje mówione zdanie, tłumaczy je na drugi język, a następnie je wypowiada profesjonalnym głosem lektorskim.

Łatwość obsługi

Vasco Mini jest gotowy do użycia natychmiast po wyjęciu z pudełka. Translator może być obsługiwany przez ekran dotykowy oraz fizyczne przyciski. Każdy może używać go zgodnie ze swoimi preferencjami.

Aktualizacja

Urządzenie wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię i silniki tłumaczeniowe. Translator radzi sobie nawet ze skomplikowanymi zdaniami - jakość tłumaczeń jest bardzo dobra oraz w pełni zrozumiała nawet w przypadku pojawienia się błędów gramatycznych. Oprogramowanie urządzenia jest stale ulepszane, a aktualizację oprogramowania instaluje się automatycznie i zawsze bezpłatnie.

Zalety

 • ponad 40 obsługiwanych języków
 • Wygodny i prosty w użyciu
 • Rozpoznaje i tłumaczy wypowiedziane zdania
 • Wysoka jakość wymowy
 • Doskonały mikrofon redukujący dźwięki otoczenia
 • Obsługa idiomów i słownictwa specjalistycznego
 • Możliwość prowadzenia dialogu między dwiema osobami

Zestaw zawiera

 • Vasco Mini
 • Kabel USB
 • Ładowarkę
 • Pełną drukowaną instrukcja w języku polskim

zestaw mini

Opis techniczny

 • Ekran: 2”, TFT, LCD 240*320
 • Procesor: MT6737WM
 • Pamięć RAM: 1 GB
 • Pamięć ROM: 8 GB
 • Bateria: Litowo-jonowa 1250mAh
 • Wejście USB: MicroUSB
 • Wejście słuchawkowe: 3,5 mm
 • Wymiary: 46,8 x 113,2 x 12,8 mm
 • Waga: 76 g

Łączność

Vasco Translator zawdzięcza swoją dokładność i niezawodność stałemu połączeniu z internetem. Zainstalowana w urządzeniu międzynarodowa karta SIM sprawi, że podczas korzystania z tłumacza nie odczujesz, że urządzenie działa on-line. Wygoda i precyzja tego rozwiązania sprawia, że zagraniczne podróże stają się jeszcze bardziej swobodne, a rozmowa z obcokrajowcami łatwa i przyjemna.

W każdej chwili możesz doładować konto na stronie vasco-sim.com.

Na poniższej mapie znajdziesz kraje, w których działa Vasco Mini.

[map_translator]

789 zł
Vasco
30 Przedmioty
2018-12-13

Specyficzne kody

Odnowione

 

Powiedz innym, co myślisz o tym produkcie:

star_border star_border star_border star_border star_border