Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 12 2518066  

(pn-pt 8:00 - 16:00, sob: 8:00 - 16:00, nd: 8:00-16:00)  


Kim jesteśmy?

Sklep tlumacze-elektroniczne.pl jest własnością Vasco Electronics Sp. z o.o. S.K.A.

Vasco Electronics Sp. z o.o. S.K.A. jest innowacyjną firmą specjalizującą się zarówno w tworzeniu własnych produktów, jak i wprowadzaniu na rynek Unii Europejskiej innowacyjnych produktów innych producentów. Vasco Electronics jest też największą firmą na świecie specjalizującą się w sprzedaży tłumaczy i słowników elektronicznych .

Od ponad 8 lat tworzymy i sprzedajemy produkty w pierwszej kolejności przyjazne dla użytkownika. Przed wprowadzeniem na rynek dokładnie je testujemy, aby mieć pewność, że spełnią one najwyższe oczekiwania i standardy jakości.

Produkty

W naszej ofercie znajdują się wszystkie dostępne na rynku tłumacze i słowniki językowe. Jesteśmy głównym importerem i dystrybutorem firm Vasco Electronics, Ectaco, Wizcom, Franklin, Comet oraz Trano. Oferta obejmuje zarówno elektroniczne tłumacze mowy jak i profesjonalne słowniki elektroniczne renomowanych wydawnictw (Oxford, Collins).

Obecność na świecie

Vasco Electronics działa głównie na rynkach Unii Europejskiej. Obecnie planowany jest dalszy rozwój terytorialny poprzez wejście na rynki azjatyckie i obu Ameryk.

Obsługa klienta i serwis

Dzięki zlokalizowaniu centrów dystrybucyjnych w większości krajów Unii Europejskiej, Vasco Electronics zapewnia swoim klientom bezpośrednią obsługę telefoniczną i mailową na najwyższym poziomie, obejmującą doradztwo przed zakupem oraz serwis i wsparcie po zakupie.

W każdym kraju, w którym dystrybuowane sa nasze produkty posiadamy infolinię z obsługą w odpowiednim dla danego kraju języku.

Nasza misja

Sprzedajemy produkty w pierwszej kolejności przyjazne dla użytkownika, tak aby praca lub nauka z językiem obcym była efektywna, przyjemna i po prostu ciekawa.

Wyróżnienia

Jesteśmy laureatem konkursu e-Gazele Biznesu 2014 i 2015.